Skip to content

pleadincarcurecudicnervlogribotu.co

this remarkable phrase necessary just the way..

Category: Alternative

Xhinxhile - Ardit Gjebrea - Projekt Jon (CDr)

8 thoughts on “ Xhinxhile - Ardit Gjebrea - Projekt Jon (CDr)

  1. Dio Lyrics: O ç'u mbush mali plot me rrush, aman o / Ç'u, moj, ç'u mbush ma, moj, mali plot me rrush / Po moj po thot në moj nëna janë krushq / Në janë krushq të dalin o, syzezën le të.
  2. Nov 26,  · ARDIT GJEBREA - KUR BRAKTIS ATE QE DO - Duration: STVPLAY , views. NATYRAL & ARDIT GJEBREA - X FACTOR ALBANIA 2 (nata gjysmefinale) - Duration: xfactor albania , views. 54 videos Play all Missing: Projekt Jon.
  3. Dimëroj Lyrics: Dimërooo, dimëroj siç dimërova! / (Hej hoo hoo, hej hoo hoo hej) / Kush i la yjet pa gjumë? Kush u çmend' e u bë lumë? / Kush e shkeli dashurinë? Zemëroi dhe perëndinë!
  4. Feb 02,  · 50+ videos Play all Mix - Ardit Gjebrea - Dimeroj (Official Song) YouTube Marsela Cibukaj - Therrime dashurie (Kenga Magjike ) - Duration: .
  5. © Ardit Gjebrea / Produced by: Urban Village / Requirements for viewing the page properly: Flash Plugin/ Produced by: Urban Village / Requirements for viewing the.
  6. Në Dhjetor , Ardit Gjebrea merr pjesë në Festivali i të në RTSH me këngën "Eja". Në vitin , Ardit Gjebrea publikon albumin "Projekti Jon". Në Dhjetor , Ardit Gjebrea merr pjesë në Zhurma Show me këngën "Ja Ku Jam". Në Qershor , Ardit Gjebrea merr pjesë në VFM me këngën "Ja Ku Jam".
  7. Maria Lyrics: Maria, Maria, Maria, hyn e del në shpirtin tim / E zgjohet pasioni dinak (Maria!) / Hije, dritë, ënderrim, dy mëkatare pa mëkat / Dora udhëton, e trupi yt kumbon, e shkrihet / Koha.
  8. May 06,  · Ardit Gjebrea i njohur si këngëtar, kantautor, producent dhe prezantues I njohur nga Shqipëria, është edhe udhëheqës I spektaklit shumë të njohur muzikor “Kënga Magjike“ që mbahet çdo vit në Shqipëri. Projekt Jon I realizuar në vitin dhe Ja ku jam, Këngët e tij si “Ja ku jam“, “Xhinxhile“, “Dimëroj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *